KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546623
nr 1354 6623
Oidentifierad Konstnär, Havsmotiv. Signerad. Olja på duk, 61x90cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:36:21
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)